Posztdoktor / Doktorandusz pozíció a Szenior Családi Kutya Programban

application form photo_hun

Az új munkatárs az ELTE Etológia Tanszékén alakult Szenior Családi Kutya Programon belül zajló MR és fMRI kísérletekben vesz majd részt. Ehhez ismernie kell (meg kell tanulnia) az fMRI kísérletek módszertanát, ugyanis a kísérlettervezéstől a cikkírásig számítunk majd Rád! A programban családi kutyák öregedését vizsgáljuk neminvazív módszerekkel.

ELVÁRÁSOK:

– lezárt vagy folyamatban lévő PhD tanulmányok (orvosi, állatorvosi, biofizikusi, fizikusi, biológusi, pszichológiai, kognitív idegtudományi vagy egyéb releváns természettudományos  területen)

– angol nyelv ismerete

– csapatmunkára való nyitottság

– lelkesedés az fMRI kísérletek módszertanának elsajátításához

A jelölt legyen jártas az alábbiak valamelyikében,

– fMRI adatok feldolgozása és elemzése (MATLAB/spm ismerete)

– MRI gép kezelése (kísérlet futtatása, szekvenciák szerkesztése)

– kognitív öregedés (humán) irodalma

– az öregedés élettani háttere

– kísérlettervezés (ideális esetben kognitív idegtudományi területen)

– adatelemzés, statisztikai ismeretek